Hakkımızda

ADANA RİSK OSGB KİMDİR?

Adana RİSK OSGB iki iş güvenliği uzmanının girişimi ile kurulmuş bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir.

Adana Risk Ortak Sağlık Güvenlik Birimi 2013 yılının Ocak ayında bu yana İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet sunmaktadır. Firmanın şu anki Genel Müdürü olan Samet GÜLEÇ hem saha uygulamalarında hem de idari kısımda görev yapmaktadır. Bu bakış açısıyla OSGB’nin yönetim anlayışı da sahayla birebir uyumlu gitmekte ve bu durum da hizmet sunulan firmalara olumlu şekilde yansımaktadır.

Firmamızda görev alan İşyeri Hekimleri ve İş Güvenliği Uzmanları hem kendi alanlarında hem de iş sağlığı ve güvenliği konusunda uzun yıllar sahada görev almış kişilerdir. Firmalara iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmak yapılan herhangi bir işten ziyade çok ciddi bir sorumluluk alarak vicdani anlamda da yükümlülük altına girmek demektir. Bizler çalışmalarımızın tamamında bu bakış açısıyla ilerleyerek işlerimizi eksiksiz tamamlama gayreti içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Adana Risk OSGB birçok konuda sektörde ilkleri yapmış bir firma olmanın yanı sıra sektöründe toparlanması ve topyekûn kalkınmayı kendisine şiar edinmiştir.